Autolicytacje

Aktualnie w serwisie: 6847 pojazdów

Subaru Legacy

  • Producent, model: Subaru Legacy Outback 2.5i AWD
  • Rocznik: 2007
  • Przebieg: 201674 km
  • VIN: JF1BP9LKB7G075953
  • Kolor: szary
  • Data zakończenia: 2022-08-06 15:30:50

Aktualna cena

oferta
Do końca aukcji pozostało:
Interesuje Cię ta oferta? + Zadaj pytanie

Kalkulator kosztów
  • 0.00 PLN

Opis oferty

Przedstawiony pojazd znajduje się na przetargu szwajcarskiej firmy ubezpieczeniowej.

  • Koszt transportu do PL samochodu osobowego 2200-2600zł w zależności od miejsca dostawy.
  • Koszt transportu do PL motocykla 500-900zł w zależności od miejsca dostawy.
  • Pozostałe koszty dla aut ze Szwajcarii są wyliczane telefonicznie.

Całkowity koszt płacony jest za pojazd przy odbiorze auta w PL!!!

Wszystkich poszukujących danej marki i modelu samochodu czy motocykla, zachęcam do zapisania się do Newslettera umieszczonego w lewym dolnym rogu strony, przypominającego o pojawieniu się oferty która Państwa interesuje.

Dane podstawowe

Marka:Subaru
Model:Legacy Outback 2.5i AWD
Podwozie:JF1BP9LKB7G075953
Pierwsza rejestracja:12.11.2007
Kolor:grau / metallic / 2-Schicht
Stan:durchschnittlich
Opony:Continental 215/60 R16 VL: 3.6 mm VR: 3.6 mm HL: 2.3 mm HR: 2.3 mm
Konstrukcja:PKW / Limousine / 5
Dowod wlasnosci:1SC678
Przebieg:201'674
MFK:17.06.2021

Uszkodzenia

Opis uszkodzen:HAGEL | GANZES OBJEKT Zahlreiche leichte bis mittlere Hageleinschläge VORSCHÄDEN: Div. Gebrauchsspuren. Lack ist stellenweise Matt und hat Handabdrücke. Spiegel links beschädigt. Scheinwerfer verblichen. INFO: Fz. wird vom Halter noch benutzt.
Strefa obrazen:gora
Wystrzelone poduszki: 0

Wyposażenie

poduszka powietrzna kierowcy, poduszka powietrzna pasazera, klimatyzacja, radio/CD, metallic

Dane kontaktowe